Získejte 7% slevu po registraci. Doprava nad 2 500 Kč ZDARMA. (neplatí pro trubky delší jak 1 m a PE trubky v návinu).

Elektrotvarovky

Vysoce kvalitní elektrotvarovky z polyetylenu (PE) s vynikající pevností od švýcarského výrobce potrubních systémů Georg Fischer +GF+ využijete ke spojování PE trubek v rozvodech tepelných čerpadelpitné vody (16 bar) a plynu (10 bar). Používají se také v oblastech chemického průmysluenergetiky, pro chlazení a v úpravnách vody.

Elektrotvarovky můžete svařovat s PE trubkami různých tlakových tříd, s PE trubkami s nestejnou tloušťkou stěny nebo z různého polyetylenu (PE100 a PE80). Nijak neovlivňují kvalitu vody (jsou schváleny pro pitnou vodu) a vynikají dlouhou životností (minimálně 50 let). Vyznačují se také odolností vůči UV záření i povětrnostním vlivům. Jsou vysoce odolné proti odírání a mají vysokou rázovou houževnatost.  

Hlavní výhody:

  • Teplotní rozsah -50 °C až +60 °C
  • Odolnost vůči UV a povětrnostním vlivům (mrazuvzdornost)
  • Vysoká odolnost proti oděru
  • Vysoká rázová houževnatost
  • Široký výběr technologií ke spojování

 

Jak funguje svařování elektrotvarovek:

Uvnitř elektrotvarovek se nachází odporový drát. Po připojení svařovací jednotky ke konektorům na elektrotvarovce a sejmutí čárového kódu, který najdete na každé elektrotvarovce, dojde k automatickému nastavení svařovacího proudu a času, a to i s ohledem na okolní teplotu, které je potřeba k dokonalému spojení elektrotvarovky s PE trubkou.

Pozor! Svařovat elektrotvarovky mohou pouze svářeči s platným osvědčením odborné způsobilosti.

 

Stránka 1 z 2 - 28 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 28 položek celkem