Ve dnech 26.6. - 3.7.2022 probíhá dovolená, v těchto dnech nezasíláme. Objednávky přijaté do soboty 25.6.2022 do 23:59 budou odeslány ještě v neděli ráno 26.6.2022. Ostatní objednávky budou odeslány až v pondělí 4.7.2022.

Elektrotvarovky

 

Vysoce kvalitní ELEKTROTVAROVKY z polyetylenu (PE) s vynikající pevností od švýcarského výrobce potrubních systémů Georg Fischer (+GF+) slouží ke spojování PE trubek v rozvodech tepelných čerpadel, pitné vody (16 bar) a plynu (10 bar). Dále se používají v oblastech chemického průmyslu, energetiky, chlazení a úpravny vody.

Elektrotvarovky se můžou svařovat s PE trubkami různých tlakových tříd, s PE trubkami o nestejné tloušťce stěny a z různého polyetylenu (PE100PE80).

Nijak neovlivňují kvalitu vody (jsou schváleny pro pitnou vodu) a vynikají dlouhou životností (min. 50 let).

 

Hlavní výhody:

  • Teplotní rozsah -50 °C+60 °C
  • Odolnost vůči UV a povětrnostním vlivům (mrazuvzdornost)
  • Vysoká odolnost proti oděru
  • Vysoká rázová houževnatost
  • Široký výběr technologií ke spojování

 

 

Info:

Uvnitř elektrotvarovek se nachází odporový drát. Po připojení svařovací jednotky ke konektorům na elektrotvarovce a sejmutí čárového kódu (je součástí každé elektrotvarovky), dojde k automatickému nastavení svařovacího proudu a času (i s ohledem na okolní teplotu), potřebného k dokonalému spojení elektrotvarovky s PE trubkou.

.

 

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem