Vše co je skladem, odesíláme stále do 24 h od objednání/zaplacení objednávky. Doprava ZDARMA nad 2500 Kč (neplatí pro trubky v návinu a trubky delší jak 1 m). Nově jsme také pro Vás otevřeli prodejnu, kde si veškerý náš sortiment můžete prohlédnout a porovnat např. různé výrobce. Adresa prodejny --> viz Kontakt.

Elektrotvarovky

 

Vysoce kvalitní ELEKTROTVAROVKY z polyetylenu (PE) s vynikající pevností od švýcarského výrobce potrubních systémů Georg Fischer (+GF+) slouží ke spojování PE trubek v rozvodech tepelných čerpadel, pitné vody (16 bar) a plynu (10 bar). Dále se používají v oblastech chemického průmyslu, energetiky, chlazení a úpravny vody.

Elektrotvarovky se můžou svařovat s PE trubkami různých tlakových tříd, s PE trubkami o nestejné tloušťce stěny a z různého polyetylenu (PE100PE80).

Nijak neovlivňují kvalitu vody (jsou schváleny pro pitnou vodu) a vynikají dlouhou životností (min. 50 let).

 

Hlavní výhody:

  • Teplotní rozsah -50 °C+60 °C
  • Odolnost vůči UV a povětrnostním vlivům (mrazuvzdornost)
  • Vysoká odolnost proti oděru
  • Vysoká rázová houževnatost
  • Široký výběr technologií ke spojování

 

 

Info:

Uvnitř elektrotvarovek se nachází odporový drát. Po připojení svařovací jednotky ke konektorům na elektrotvarovce a sejmutí čárového kódu (je součástí každé elektrotvarovky), dojde k automatickému nastavení svařovacího proudu a času (i s ohledem na okolní teplotu), potřebného k dokonalému spojení elektrotvarovky s PE trubkou.

.

 

Stránka 1 z 2 - 27 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 27 položek celkem